Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
AlphaMed

Alpha Med eshte importues dhe distributor i pajisjeve dhe materialeve mjeksore.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-04-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALPHA - MED kerkon te punesoje Perfaqesues Mjekesor i cili duhet te jete i gatshem te prezantoje materiale mjekesore dhe te krijoj kontakte me institucione te ndryshme shendetesore, specifikisht klinika dhe laborator.

Detyrat

  • Perfaqesuesi Mjekesor duhet te kete pervojen dhe trajnimet adekuate për prezantim dhe marketing te produkteve te kompanise.
  • Duhet të jene në gjendje të perpilojne, percjellin dhe realizojne planin e punes.
  • Te raportoje ne menyre periodike mbi ecurine e punes.
  • Të jene të afte te mbajne kontakte dhe të kryejne vizita të kohe pas koheshme neper pikat e shitjes, specifikisht klinika dhe laborator. 

Kualifikimet

  • Te kete mbaruar Arsimin e Larte ose profesional per Mjekesi, Farmaci, Laborator, Biologji.
  • Kimi ose dege te ngjashme.
  • Te kete eksperience ne shitje ose ne fushen e marketingun farmaceutik.
  • Te kete aftesi te mira komunikuese, organizative dhe bindese.
  • Leja e drejtimit, klasi B perben avantazh.
  • Njohja e Anglishtes / Italishtes perben avantazh.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Rroge baze + Bonus mbi shitjet. Te gjithe kandidatet e interesuar jane te lutur te degojne aplikimin e tyre ne adresen tone email: [email protected]

*Ju informojme se vetem kandidatet e përzgjedhur do të njoftohen për interviste. Emëroni CV-ne sipas këtij formati (emer [hapsire] mbiemer [hapsire] CV).


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".