Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
IMI Pharma Albania

IMI Pharma Albania

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-04-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

IMI PHARMA Albania shpk nje nder shoqerite me te zhvilluara ne tregun farmaceutik shqiptar te distribucionit te medikamenteve dhe produlteve ushqimore per kafshe.
Aktiviteti I saj eshte I perqendruar ne shitje me shumice e pakice, import-eksport te produkteve farmaceutike humane dhe veterinare, te pajisjeve mjekesore, te produkteve ushqimore humane e veterinare te perdorimit te gjere, krijimi dhe shfrytezimi i klinikave mjeksore si edhe botimi i materialeve te ndryshme mjeksore etj.

IMI PHARMA ALBANIA Shpk kërkon të punësojë: Perfaqesues Mjekesor (Medical Representative) ne Tirane.

Detyrat

• Implementimi i strategjise se marketingut per produktet referuar Brand Plan-eve.
• Shkembim i vazhdueshem i informacionit tek klientet e duhur.
• Krijimi i marredhenieve dhe ruatja e tyre me personel shendetesor per shitjen e produkteve te shoqerise.
• Planifikimi i targetave te produkteve qe ka ne promocion dhe ndjekja e realizimit te planit te tyre.
• Studimi i tregut per produktet qe ka ne promocion dhe studimi i konkurenteve te tyre.
• Studimi i produkteve qe jane ne promocion dhe perpilimi i strategjise ne treg per shitjen e tyre, si dhe raportimi tek Drejtuesi i Zyres se Promocionit.
• Pergatitja e materiale te promocionit ne baze te planifikimit te miratuar nga drejtuesit e shoqerise.
• Te zbatoje me korrektesi etiken profesionale gjate promocionit dhe te mos injoroje produktin, por te evidentoje perparesite terapeutike te produktit qe perfaqeson.
• Etj…

Kualifikimet

• Të ketë eksperiencë pune jo më pak se 2 vite në ketë fushë.
• Të ketë përfunduar studimet e larta, avantazh perbejne kandidatet me profil Mjeksor (Mjeksi, Farmaci,Stomatologji, etj)
• Kualifikime dhe trajnime në fushën e marketingut dhe menaxhimit.
• I/E orientuar dhe me fokus të qartë, cilësi të larta dhe të jetë familjar me biznesin.
• Aftësi të mira në biznes dhe shitje.
• I/E matur, i/e besueshëm dhe profesional në marrëdhëniet me ekzekutivët e Kompanisë.
• Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të dijë të bëhet pjesë e grupit dhe të punojë në grup.
• Njohuri të mira kompjuterike, MS Office.
• Aftësi organizuese dhe koordinuese.
• Në gjendje të punojë nën presion dhe për të përmbushur afatet.
• Aftësi për të bindur dhe për të ndikuar tek të tjerët.
• Aftësi për të zhvilluar dhe për të dhënë prezantime.
• Të posedojë patente për drejtim automjeti dhe te jete i gatshem te udhetoje neper rrethe.
• Të jetë fleksibël.
• Njohje të mirë të gjuhës angleze.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV-ne me Foto shoqeruar me Liste notash Diploma Bachelor dhe Master ne adresen e e-mailit [email protected]
Aplikimet jane te hapura deri me dt.28.04.2021.
Suksese!


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".