Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 04-11-2021 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxher Shitjesh
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Trepharm është prodhues farmaceutik me përvojë shumëvjecare në industrinë farmaceutike. Në rrjedhën e rritjes së vazhdueshme të kompanisë po krijohen mundësi për pozita dhe punësime të reja, aktualisht jemi në kërkim të kandidateve që do të ushtrojn poziten si Përfaqesues Mjekësor. Kandidatët të cilët përzgjedhin të aplikojn, duhet të kenë aftësi të shkëlqyeshme organizative, komunikuese dhe analitike të jenë të përshtatshëm të punojn në grup dhe si ekipë.  Jemi në kërkim të kandidatëve entuziast të cilët pretendojn në zhvillim të karrieres personale dhe të një pune afatëgjate.

Detyrat

· Prezentimin e produkteve tek Mjekët dhe Farmacitë.
· Planifikon dhe realizon vizitat tek klientët.
· Hulumton kliente të ri për zgjërimin e aktiviteteve.
· Bën analiza të produkteve dhe përcjellë shitjen e produkteve përkatese në baza të rregullta.
· Identifikon nevojat dhe kërkesat e klientëve të terenit përkatës.
· Mban prezentime të produkteve në grupe të vogla.
· Të jetë në gjendje gadishmerie të punoj në mënyre të pavarur dhe në grup.
· Si dhe detyra të tjera të dhëna nga Menaxheri përgjegjës.

Kualifikimet

 • Të ketë diplomë universitare në Mjekesi, Farmaci ose Drejtime Relevante.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese dhe negociuese.
 • Të jetë në gjendje të punoj në grup.
 • Të ketë aftesi të identifikoj dhe të përshtatet saktë me kërkesat e terenit përkates.
 • Të jetë i aftë të punoj nën presion të punës.
 • Të ketë eksperience pune minimumi 3 vite.
 • Të ketë njohuri të gjuhës angleze.
 • Të njoh dhe të zotoj shumë mirë programet kompjuterike si Excel, Power Point, Pivot, Internet.
 • Të ketë patentë shoferi të kategorisë B.

Trepharm ofron kushte konkurruese në treg, ambient profesional të punës dhe zhvillim të vazhdueshëm personal.
Ju inkurajojmë të aplikoni në pozitën e lartëcekur.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Inkurajohen të gjithë kandidatët e interesuar, të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre përmes postës elektronik; [email protected]
konkursi mbetet i hapur deri me datën 20 tetor 2021.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Trepharm

Trepharm is pharmaceutical manufacturer of generics and brand medical product located in Kosovo, South East Europe. Trepharm is built in accordance with full EU cGMP guide- lines. Current Good Manufacturing Practice of the European Union and other Quality Standards have been applied and implemented during design, construction and commissioning of this manufacturing site. Based in South East Europe, Trepharm counts amongst largest p...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr. Gurbardhi str, no:50, Sllatina 12050
 • Prishtinë, Kosovë
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë