Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-10-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist i Strategjisë Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania  Farmaceutike   VASS-MED  sh.p.k   me  aktivitet  marketingun , promocionin  dhe  regjistrimin  e produkteve  farmaceutike ,  për  llogari  te  një  prej  partnerëve  të  saj nderkombetare me aktivitet prezent domethenes ne Shqiperi prej disa vitesh,respektivisht transformimin e biznesit ne ZYRE PERFAQESIE si dhe zgjerimin e fushës së veprimtarisë , ofron vend pune në pozicionin e mëposhtëm : 

Përfaqësues Farmaceutiko-Mjekësor për Promocion dhe Marketing  - 6 vende pune !

Detyrat

Përshkrimi i Postit të Punës :

 • Zhvillon marketimin dhe promocionin për produktet e kompanisë  ( me shume detaje gjate intervistes).
 • Ndjek klientet e kompanisë dhe raporton për treguesit e realizuar.
 • Raporton për problematikat e klientit.
 • Zbaton instruksionet e postit te punës.
 • Bashkëpunon me koleget e punës.

Kualifikimet

Kriteret që duhet të plotësojë kandidati (M/F):

 • Të ketë moshën 22-45 vjec .
 • Të ketë mbaruar shkollën e lartë (Mjekesi,Stomatologji,Farmaci,Infermieri,Shendet Publik , Biokimi,Biologji,Ekonomi Biznes, Ekonomi Marketing ).
 • Të ketë aftesi të mira në komunikim dhe në negocim.
 • Të njohë mirë paketen Office.
 • Te njohe gjuhen angleze ne te shkruar dhe te folur ne nivel te kenaqshem.
 • Eksperienca të sukseshme të mëparshme përbëjnë avantazh.
 • Nuk duhet të jetë në marrëdhënie pune të dytë apo në kurse specializimi.
 • Të jetë i pajisur me leje drejtimi  të klasit B!

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Përshkrimi i kushteve te punes :

 1. Kontrata e punës e pakufizuar në kohë , me afat vlerësimi 6 mujor !
 2. Paga brutto fikse+paga brutto variabël +siguracionet ne nivel konkurrues ne treg ( +1.000,00 usd )
 3. Bonuse mujore dhe tremujore sipas një skeme të zhvilluar ,pjesë përbërëse e kontratës .
 4. Bonuse vjetore sipas një skeme të zhvilluar , pjesë përbërëse e kontratës .
 5. Shpenzime të telefonisë celulare sipas një skeme të zhvilluar .
 6. Dieta të paguara sipas një skeme të zhvilluar .
 7. Trajnime në kompanine Principal sipas moduleve përkatëse 2 here ne vit.
 8. Trajnime KNOW-HOW brenda kompanisë për avancime të mëtejshme !
 9. Marrëdhënie kontraktuale komerciale BINDING për Top Managment !

Dërgoni CV-te tuaja me fotografi në adresën e [email protected], vetëm kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë.
Cel: 0694061692

Do merren parasysh vetëm ato CV që plotësojnë kushtet e mësipërme dhe shënojnë si subjekt:

Aplikim per Perfaqesues Farmaceutiko-Mjekesor ZYRE PERFAQESIE

Aplikimet do te pranohen deri me date 05.10.2021.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


VASS-MED Shpk

Becoming aware of the high increasing potential of the Albanian pharmaceutical market and by adapting its  specific needs, in November  2007 was founded the privately  owned  Company Vass-Med LLC  as a unique association for Marketing , Promotion and Intermediation , covering all commercial, regulatory and technical aspects.

Its foundation was initiated by founders with a long exp...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë