Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 75602

Parukiere

Tirane, Shqipëri 05-04-2023 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Parukiere

Kohe e plote

---

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

05-04-2023

---

---


Përshkrimi

Talise Beauty & Spa po të kërkon ty!

Pozicioni Vakant: Parukiere

Me profilin si me poshte :

 • Të ketë mbaruar arsimin profesional për parukieri.
 • Përvojë 3-5 vjeçare në qendra estetike dhe marrëdhënie direkte me klientin.
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Aftësi të mira për të dëgjuar e kuptuar nevojat e klientit.
 • Aftësi për të njohur dhe analizuar tipologjinë e flokëve, problematikat dhe produktet që i japin zgjidhje problemit.
 • Të njohë shumë mirë teknikat e bojës, dekolorimit dhe trajtimeve të flokëve.
 • Aftësi për të zhvilluar stile dhe teknika të reja në varësi të tendencave.
 • Gadishmëri për t'u njohur me produktet dhe shërbimet e kompanisë.
 • Aftësi të punojë në mënyrë efikase dhe të menaxhojë kohën në përputhje me rrethanat.
 • Të ketë aftësi të ruaj klientët besnikë të qendrës si dhe të shtojë databazën me klientë të rinj.
 • Fleksibilitet në orare.

Nëse mendoni se i plotësoni kualifikimet e mësipërme ju lutem dërgoni CV tuaj në adresën e email-it [email protected] ose na kontaktoni në numrin 069 294 2859.


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Talise Beauty & Spa

Notoni në ujrat e qetësisë dhe relaksit të Talíse për të përjetuar eksperiencen më të mrekullueshme të ndjenjës së bukurisë. Talíse është vendi ku mund të gjeni të gjitha zgjidhjet për të përmbushur ëndrrat për shërbim të përsosur në perfeksionimin e bukurisë, trupit dhe lëkurës suaj përmes një game të gjerë trajtimesh moderne dhe unike. Këtu ju do të gjeni lazerin më inovativ të depilimit Soprano Titanium, ku falë teknologjisë së përdorur, ju do t’i thoni qimeve lamtumirë përgjithmonë. Gjithashtu tek ne mund të kryeni dhe trajtimin e Haloterapisë, ku një dhomë e mbushur me kripë do t’ju dhurojë shumë efekte pozitive në mirëqenien tuaj. Talíse Beauty and Spa vjen me shërbim të plotë për të gjitha nevojat tuaja të shëndetit, estetikës dhe bukurisë. Përmes teknikave dhe aparaturave më efikase, ju mund të kryeni trajtime estetike për fytyrën tuaj, ku rezultati është perfekt në reduktimin e rrudhave, shenjave dhe çdo problem shqetësues për ju. Gjithashtu ne ju vijmë në ndihmë edhe për trupin tuaj, ku falë teknologjisë, por edhe trajtimeve dhe masazheve, ju mund të tonifikoni muskujt dhe të reduktoni probleme nga më të ndryshme, duke i dhënë kështu trupit tuaj bukurinë që meriton. Ne kujdesemi të bëjmë maksimumin që ju të kaloni momente të paharrueshme pranë qendrës sonë.


INFORMACIONE KONTAKTI