428 Punë aktive

92292 Punëkërkues

5594 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Limitless sh.p.k

Limitless sh.p.k të shkurton kohë dhe të fton menjëherë të jesh pjesë e skuadrës sonë speciale! Ofrojme vende te lira pune per konsulente telefonike ne gjuhen "Italiane, Gjermane dhe Spanjolle". 1- Trajnim te paguar. 2- Pagesa shume te mira. 3- Bonuse reale dhe mundesi rritje profesionale.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Egnantia, Lagjia nr.4, (prane ish zyres se punes).
  • Durres, Shqipëri
  • Tel: +355688191100
  • Mobile: +355682004888
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-03-2018 edhe 221 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-03-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kerkohen Operator/e ne Gjuhet Italisht, Gjermanisht, Spanjisht.

Detyrat

  • Kandidati duhet te kete rrjedhshemri ne komunikim me Klientet ne Gjuhet; Italisht, Gjermanisht, Spanjisht.
  • Kandidati duhet te kete njohuri te mira kompjuterike. 

Kualifikimet

  • Kandidati duhet te kete perfunduar Nivelin e Mesem Arsimor (Shkolla e larte perben avantazh). 
  • Rjedhshmeria ne komunikim te gjuheve: Italisht, Gjermanisht, Spanjisht.
  • Eksperience te meparshme ne fushen e sherbimit te Klientit. 
  • Aftesi komunikimi dhe motivimi per te punuar ne Ekip. 

Shënime

Kandidate mund te na kontaktojne nepermjet emailit duke derguar CV: [email protected]  

ose te na kontaktojne ne nr tone te tel: 0697744202

Adresa e Kompanise Limitless Shpk ndodhet ne Rr. "Komuna Parisit" Kompleksi Kika 2 kati 2 (prane Eco marke).
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë