Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Vitrina Franceze per arsye te rritjeve te kapaciteteve dhe burimeve njerezore kerkon te punesoje 1 punonjese me kohe te plote ne pozicioninin:

Operatore zyre per DHL (sherbim klienti).

Kriteret qe duhet te permbushe kandidatja jane:

  • Te jete e komunikueshme dhe e afte te punoje ne grup
  • Te kete njohuri shume te mira ne perdorimin e kompiuterit dhe paketen office
  • Te kete experience te meparshme ne nje  pozicion te ngjashem.
  • Te zoteroj gjuhen Angleze, cdo gjuhe e huaj tjeter do perbente avantazh.
  • Mosha e preferuar 30-40 vjec.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem nese jeni te interesuar dhe i permbushni kriteret e mesiperme dergoni CV tuaja ne adresen: [email protected]
CV do te trajtohen ne konfidencialitet te plote.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Vitrina Franceze

Agjensia Turistike "Vitrina Franceze" ka filluar të operojë në vitin 2000 duke planifikuar fillimisht udhëtime turistike në Francë. Po në te njëjtin vit, të nxitur dhe nga kërkesat e miqve dhe klientëve, fillojnë udhëtimet në Itali, Spanjë, Gjermani, Hollandë dhe Belgjikë. Duke u nisur nga ky vit kaq i suksesesshëm dhe deri me sot agjensia...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë