Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 02-11-2021 edhe 7 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

BEAUTYCALL Shpk
kerkon te punesoje Operatorë dhe Operatore  për Call Center. 

gjuha:
GJERMANE dhe GREKE. 

Vendndodhja: Rruga e Kavajes, Tirane 

Aplikantet duhet të kenë: 

a. Mobilizim të lartë për sukses dhe para;
c. Dëshirë për të mësuar gjëra të reja, vullnet për të ecur para dhe për të ndërtuar një karrierë të rëndësishme me punë. 

Ofrojmë

a. Kontratë bazuar në Kodin e Punës;
b. Trajnime të shpejta dhe efektive pa kosto për ju. 

Orari: E Hene - E Premte/ 10:00 - 19:00 (me nje ore pushim në mes)
Rroga baze 60,000 Lek + sistem bonus i larte

Shënime


Email: [email protected]

Tel: 067 200 7711


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".