Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
G&H Dialog

G&H Dialog, Call Center, vjen për ju në gjuhën Gjermane në fushatat InBOUND. Ofrojmë kushet shumë të mira pune, pagesë dhe një staf të pregatitur dhe të trajnuar në Gjermani. Ndodhemi në Tiranë, në Rrugën Dervish Hima, prapa stadiumit Qemal Stafa, afër pasticeri Venecias, kulla numër 2.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rrugën Dervish Hima, prapa stadiumit Qemal Stafa
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 13-11-2020 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

G&H Dialog ështe kompani gjermane me fokus në shërbimin e klientit për agjenci të mëdha turistike dhe ajrore në Europë. Aktiviteti i kompanisë në pak kohë është shtrirë në tre filiale, Vellberg-Tiranë-Prishtinë. Parimet tona të biznesit konsistojnë në krijimin e vlerave brenda dhe jashtë kompanisë. G&H Dialog ka përfshirë nën logon e saj edhe fushatat telemarketingu në gjuhën italiane dhe spanjolle, prandaj aktualisht kërkojmë të punësojmë operatorë telefonik në gjuhën italiane dhe spanjolle. 

Kompania ofron :

Punësim të menjëhershëm;

  • Kontratë pune në përputhje me legjislacionin shqiptar;
  • Pagë bazë të kënaqshme dhe bonuse të larta mujore ;
  • Mundësi rritjeje profesionale. 

Kualifikimet :

  • Njohës në nivel mesatar i gjuhës italiane /spanjolle;
  • Aftësi në komunikim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit mund të dërgojnë Cv-në e tyre në : [email protected] 

ose mund të telefonojnë në numrat : +355 69 918 9422 / 045 60 1134


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".