Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

ALL IN ONE SHPK (Telecommunication and Service) ne bashkepunim me ABISSNET sjellim te ju internetin me te shpejte dhe me te sigurte.
Me nje infrastrukture teknologjike modern FIBER OPTIKE qe mundeson nje sinjal pa luhatje, shpejtesi reale dhe kapacitete te medha transmetimi, tashme prej 9 vjetesh afron sherbimin e internetit, telefoni, televizor ne "Ish Fushen e Aviacionit Civil Tirane" afron sherbime te te gjitha kompanive celulare, pagesat e faturave te dritave, ujit. telefonise, siguracione, pagesat e kundravajtjeve rruore (gjoba).

Detyrat

Te interesuarat duhet te permbushin kriteret e meposhteme:
*Prezanton dhe u shet shërbimet e kompanisë klientëve të rinj dhe atyre ekzistues.
*Arrin objektivat mujore të përcaktuara nga kompania.
*Identifikon dhe zgjidh në kohë shqetësimet e klientëve.
*Mban marrëdhënie të rregullta me klientët.
*Mban marredhenje te rregullta dhe korekte me koleget.
*Aftesi komunikimi me klientet.
*Bashkëpunon me departamentet përkatëse deri në zgjidhjen e cdo problemi/kërkese nga klientët.

Kualifikimet

Te interesuarat duhet te permbushin kriteret e meposhteme:
1- Arsimi i mesëm (i lartë përbën avantazh).
2- Eksperienca të ngjashme, minimumi 1 vit në tregun Shqiptar (preferohen te kene punuar ne kompani te cilat afrojne sherbime interneti).
3- Te kene aftesi te mira komunikuese, negociuese dhe bindese.
4- Te jene energjike te motivuara, kembengules dhe rezultative.
5- Te jene te paraqitshme dhe profesionale.
6- Te jene te besueshme. 7- Preferohen me moshe mbi 25 vjece.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Emaili ku mund te aplikoni duke derguar CV tuaj: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


ALL IN ONE

ALL IN ONE SHPK sherbimin e internetit ne "Ish fushen e aviacionit Civil Tirane" afron sherbime te te gjitha kompanive celulare,pagesat e faturave te dritave,ujit.telefonise, siguracione ,pagesat e kundravajtjeve rrugore ( gjoba) makina me qera, Imobiljare ne fushen e ndertimit, property mangment. www.alinone.al

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Ish fusha e aviacionit, Godina 14-15.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0682023734
  • Mobile: +355686079134

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë