Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Tirane, Shqipëri 24-09-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Përfaqësues Qendre Telefonike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-09-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KËRKOJMË OPERATORË ME EKSPERIENCË NË INDUSTRINE FOREX  Nëse dëshironi të ardhura mujore të larta atëhere ky eshte pozicioni i duhur per ju! KUALIFIKIMET QË JU DUHET TË KENI 
 
1. Njohja e një prej gjuhëve të mëposhtme:
A. Spanjisht
B. Italisht
C. Gjermanisht
2. Eksperienca në call center përbën avantazh.  ATO ÇFARE JU OFROHEN:
1. Kontratë e rregullt pune
2. Pushimet e fundjavës
3. Paga dhe Bonuset më të larta të ofruara më parë
4. HOT LEADS
5. Trajnim professional
6. Ambjent dhe skuadër motivuese.

Na kontaktoni në 
Telefon whatsapp:    +3550693472865
E-mail:       [email protected]

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".






DATAWIZZZ

DATAWIZZZ

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë