Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
GEN - ALBFARMA

Gen-Albfarma sh.p.k Was established in 2006 by a group of Doctors Specialised in various fields of medicine with a mission is to deliver high-quality, competitively priced medical innovative products throughout Albania. Over the last four years we have steadily grown due to our comitment to our customers and our international partners,quality product range that we are representing, market knowledge and the continuous support we a...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 23-03-2021 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
23-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Gen-Albfarma SH.p.k, kompani e specializuar ne materiale mjekesore, aparatura, medikamente dhe produkte dermo-kozmetike. Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, Gen-Albfarma eshte e interesuar te punësojë një Operator Finance ne Tirane që të plotësojë kriteret e mëposhtme:

Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:

  • Regjistrimin në sitemin financiar të faturave të shitjes;
  • Kontroll i porosive të klientëve në sistem;
  • Plotësimin e faturave të shoqërimit;
  • Plotësimin e TVSH-ve dhe hedhjen e tyre në sistem.

Kualifikimet

Kualifikimet

  • Arsim i lartë, Fakulteti Ekonomik;
  • Përvojë e mëparshme jo më pak se 1 vit në pozicione të ngjashme;
  • Përdorimi i programit financiar Alpha web dhe paketës MS Office; (Excel-i është domosdoshmëri);
  • Të jetë person i shkathët, i motivuar;
  • Aftësi shumë të mira organizative dhe koordinuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".