Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-11-2021 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjës i Marrëdhënieve me Klientin
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
500 EURO
Data e përfundimit
05-11-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
10

Përshkrimi

Operator/e + Kalim Telefonatsh Call Center Italisht.

Ofrojme:

  • Mundësi për të gjithë ata qe duan të jenë të suksesshëm profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperiencë.
  • Pagesa korrekte cdo muaj.
  • Ambient miqësor, rinor dhe suportiv.
  • Bonuse ditore, javore edhe mujore me te lartat ne treg.

Kualifikimet

Kerkesat:

  • Njohuri e gjuhës Italiane;
  • Përvoja në sektor përbën Avantazh;
  • Fleksibiliteti operacional nga 10:00 deri në orën 19:00;
  • Kërkojme njerëz me energji pozitive dhe shpirt skuadre për arritjen e objektivave.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per me shume informacion per caktimin e nje interviste mund te kontaktoni ne numrin tone te Cel : 0693745407 ose Email: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Capital Forex

Synimi jonë në Capital Forex është që të dalim te gjith në fund të ditës të buzeqeshur . Bashkohu shkuadrës tonë mundesi rritje edhe zhvillimi personal. Sepse se bashku , mund të arrisim gjithcka !

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Capital Forex në WhatsApp Punët aktive të kompanisë