Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Profesionisti Recruitment Agency

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit. Për të arritur këtë qëllim ‘’Profesionisti’’ vjen si e para dhe e vetmja agjenci e cila mbulon të gjitha pozicionet e tregut të punës.

Profesionisti ofron për klientët zgjidhje reale për bizneset e tyre, nëpërmjet një shërbim rekrutimi profesional dhe cilësor. Ekipi i Profes...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga e Kavajes, Tirana Qendra CONDOR, Kati i 3-te Profesionisti
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 042 24 19 45
 • Mobile: 355 042235128

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-11-2020 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-11-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjencia e Rekrutimit Profesionisti, në emër të klientit saj është duke kërkuar të rekrutoje Operatore Blerje.

Detyrat

 • Te kryejë planifikimin dhe porositjen nga furnitoret për produktet e ndryshme për të evituar mangësi në gjendje.
 • Të ndjekë porosite me furnitoret që të vijne në kohën e premtuar.
 • Te planifikojë transportin (për importet) si dhe të kërkojë çmim të ofruesit e ndryshëm të transportit për çmimin më të mirë.
 • Të hedhë në sistemin financiar të gjitha porositë e blerjes me afatet përkatese nga furnitorët që shitja të këtë mundësi të rezervojë në avancë.
 • Të ndjeke me informacionet nga sektori i problematikave, produktet që dalin me defekt nga furnitorët dhe të kerkoje zgjidhje për dëmshpërblim apo ndërrim.
 • Te kryejë hapjen e kodeve të reja në rast të furnizimeve për produkte jo-ekzistuese.
 • Te kryejë kontroll paraprak të faturave fizike;
 • Te negocioje me furnitore te ndryshem per produkte aktuale per te marre cmimin me te mire.

Kualifikimet

 • Arsimi I Lartë; Njohuri mjaft të mire të gjuhës angleze.
 • Aftësi shumë të mira analitike;
 • Aftësi shume të mira të përdorimit të PC dhe programeve kompjuterike.
 • Njohja e programit Navision përbën avantazh;
 • Të ketë patur eksperienca të mëparëshmë ne role te ngjashme ose menaxhim/coordimin projektesh me klientë biznes.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kompania Ofron:

 • Mundësi të zhvillimit të karrierës. Kushte shumë të mira pune dhe pagesë mjaft konkurruese.
 • Nëse keni kualifikimet e listuara më sipër, dërgoni CV-në tuaj duke specifikuar titullin e punës në: [email protected]

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".