Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ZMART COMPANY

ZMART COMPANY

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 52561 Operatore

Operator
Tirane, Shqipëri 16-04-2021 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-04-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Zmart Company nje kompani suksesi ne Forex, me nje produktivitet shume te larte dhe experience ne treg, eshte ne kerkim te personave te gjuhes 
Spanjolle, Greke, Gjermane, Italiane 

Kerkohen 30 operatore sipas eksperiences Broker, Agjent, Retention ose Team leader. 

Ofrohet:
*Trajnime profesionale
*Bonuse dhe perqindje shume te larta
*Mundesi rritje ne detyre
*Kushte pune shume te mira
*Ambjent komod
*Sigurime Pagesa:
Deri ne 850 euro per agjent
Bonus per cdo FTD
Team Leader 700-1000 euro
Retention me % te larta

Dergoni CV tuaj ne:
Email: [email protected]
cel: +355694678300
Adresa: Sheshi Wilson, Rruga "Sulejman Delvina".

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne:
Email: [email protected]
cel: +355694678300
Adresa: Sheshi Wilson, Rruga "Sulejman Delvina".


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".