Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-07-2021 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-07-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin "Operator/Agjent Shitjesh", sektori i Makinave me Qira me vendodhje ne Rinas. Puna eshte e organizuar ne dy turne.

Detyrat

  • Mirepret me etike te larte profesionale Klientin e kompanise.
  • Garanton ekzekutimin me perpikmeri te procedures perkatese ne lidhje me procesin e dhenies se makines me qira.
  • Ofron dhenien me qira te mjetit vetem pasi ai i eshte nenshtruar paraprakisht inspektimit dhe e ka kaluar me sukses.
  • Realizon shitje te produkteve extra qe kompania ofron per Klientet, ne perputhje te plote me politikat e cmimeve dhe rregullat e kompanise.
  • Trajton ne menyre profesionale cdo ankese te Klientit duke ofruar zgjidhjen e tyre.
  • Raporton ecurine tek pergjegjesi i operacioneve.
  • Zbaton kodin e veshjes dhe kodin e etikes dhe siguron te jete me uniforme te plote gjate gjithe kohes ne pune.  

Kualifikimet

Edukimi: Diplome Universitare
Eksperienca: Preferohet me eksperience pune ne shitje.   
Aftesite:
• Aftesi shume te mira komunikuese.
• Aftesi shume te mira ne shitje.
• I orientuar drejt arritjes se rezultateve.
• Njohuri shume te mira te gjuhes angleze. Perben avantazh njohja e nje gjuhe te dyte, sidomos italisht/gjermanisht.
• Aftesi per te punuar nen presion.
• Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim per Operator Shitjesh" dhe dergojeni ate ne adresen e email-it [email protected] dhe [email protected] 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".