Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Albania Car Rentals Shpk

Rent a car in Albania. The best since 2012. Drive Enjoy Welcome back !

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Njesia Bashkiake Nr. 9, Bulevardi Zogu i I, Pallati 32, Nr. 37 (Ambjent 2 katesh)
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-05-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Operator sherbimi Tirane

Detyrat

Përshkrimi i detyrave të punës:

 • Mirëpret dhe përshëndet klientët si dhe i përgjigjet kërkesave të klientëve nëpërmjet telefonit apo ne zyre.
 • Mban marrëdhënie të vazhdueshme me grupet e punës duke dokumentuar dhe komunikuar veprimet dhe nevojat e vazhdueshme. 

Kualifikimet

Kriteret e përgjithshme:

 • Diplomë e shkollës të lartë ;
 • Kërkohet përkushtim, profesionalizëm dhe seriozitet në punë;
 • Leje Drejtimi ;
 • Kërkohen aftësi organizuese, administrative dhe aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Të keni aftësi shumë të mira në marrëdhënie me klientët, të tregoni produktivitet në punë si dhe aftësi për të punuar në mënyrë të pavarur dhe në grup;
 • Njohje e mirë e gjuhës Angleze,gjuhe te tjera perbejne avantazh;
 • Preferohen meshkuj .

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre me foto ne adresen e email-it: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".