Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Wedata

Wedata lnternational helps companies to design, build and implement smart solutions that positively impact on their business. We are expert in development, customization and integration of complex enterprise-level solutions, advanced web and mobile applications. Creativity plays a key role in advertising and promoting company's services. We love creativity and we love designing.

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-10-2020 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-10-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Wedata një kompani e rëndësishme italiane të specializuar në konsulencë dhe strategji dixhitale, është e interesuar të punësojë outsourcing, operator për shitje online. 
Për të zgjeruar departamentin e kujdesit ndaj klientit, ne po kërkojmë Operator in bound për gjuhët:

Italisht. Frëngjisht, Gjermanisht, Spanjisht.

Vendi i Punës: Tiranë, me mundësi për udhëtime të shkurtra në Itali.

Detyrat

 • Mbështetja dhe plotësimi i nevojave të klientëve në fazat para dhe pas shitjes;
 • Ruatja e kënaqësinë së klientit për të përmirësuar cilësinë e shërbimit të ofruar;
 • Analizimi dhe monitorimi i porosive;
 • Shfrytëzimi i mundësive të  cross selling e up selling;
 • Mbajtja e komunikimeve me konsumatorët lidhur me porositë dhe progresin e tyre.

Kualifikimet

Kualifikimet:

 • Njohje e shkëlqyeshme e të paktën dy prej gjuhëve të mëposhtme:
 • Italisht, spanjisht, frëngjisht, gjermanisht;
 • Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale dhe komunikuese;
 • Aftësi të shkëlqyera bashkëpunuese dhe për zgjidhjen e problemeve;
 • Aftësia për të përmbushur detyrat në afatet e caktuara;
 • Fleksibilitet me oraret.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuja ne : [email protected]

Per me shume informacion telefononi ne : +355693675016


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".