Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 05-10-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Expert Solutions Center shpall vende vakante dhe punësim të menjëhershëm si Operatorë për fushatën Tim & WindTre casa outbound .

Kualifikimet

  • Njohje shumë e mirë e gjuhës italiane
  • Eksperiencë e mëparshme pune në call center 
  • Aftësi për të punuar në grup

Shënime


Ofrohet:

  • Kontrata e përhershme e punës në përputhje me ligjin
  • Pagesa deri në 350 lekë / orë dhe bonuse ne bazë të performancës për çdo shitje nga më të lartat në treg
  • Mjedis i sigurt pune me mundësi për rritje profesionale

 

Personat e interesuar mund te kontaktojne ne numrin: 0694008822

Adresa : Rruga Ismail Qemali , Astir , pranë Eco Market , Tiranë


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


EXPERT SOLUTIONS CENTER

Expert Solutions Center 

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto EXPERT SOLUTIONS CENTER në WhatsApp Punët aktive të kompanisë