Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86404

Operator/e per Kujdesin ndaj Klientit

Tirane, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

---

---


Përshkrimi

Selcom sh.p.k. eshte operator i sherbimeve te telekomunikacionit, Internet, TV, Telefon.

Selcom kerkon te punesoje nje ; Operator/e per kujdesin ndaj klientit me kohe te plote


Detyrat

Detyrat kryesore:

  • Pritje e telefonatave nga abonentet e Selcom.
  • Koordimin me departamentet perkatese ne varesi te telefonatave.
  •  Pergatitje e kontratave ne varesi te kerkesave nga abonentet.
  • Pranim pagesash prane zyres dhe aktivizimin e sherbimit te paguar.

Kualifikimet

Kerkesat per te interesuarit per punesim:

  • Te kete njohuri baze teknike mbi pajisjet kompjuterike, lidhjen ne internet.
  • Te jete i/e kominukueshem/e dhe te punoje ne grup.
  • Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze.
  • Te kete njohuri te mira te programeve baze te paketes office dhe internetit.
  • Eksperienca e meparshme ne ISP te tjera perben avantazh.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.selcom.al


Selcom

Selcom eshte themeluar ne vitin 2006.

Ne kete vit nis sherbimin per shperndarjen e internetit me teknologjine ADSL. 

Qe prej vitit 2014 Selcom nis investimet per instalimin e theknologjise se re, Fibres Optike dhe eshte nje nga kompanite e para ne treg qe operon me kete teknologji.

Me shpejtesine e drites transmetohen informacionet ne Fibren Optike dhe vetem me Fiber Optike Selcom ju mundeson sherbimin Internet, Telefoni fikse dhe Televizion. Tashme sherbimet e ofruara me fiber optike nuk jane me privilegj vetem i bizneseve. Tarifat dhe ofertat tona nga me te mirat ne treg, mundesojne secilin prej jush te perfitoje nga cilesia maksimale qe ofron kjo teknologji e avancuar.

Ju mirepresim te provoni avantazhet e teknologjise se fundit me paketat fantastike te sherbimeve tona. 


INFORMACIONE KONTAKTI