Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 72779

Operator/e Parkimi

Tirane, Shqipëri 23-12-2022 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjetër

Kohe e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga mujore: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

23-12-2022

12-12-2022

---


Përshkrimi

Tirana East Gate (TEG) është qendra tregtare më e madhe në Shqipëri, hapja madhështore e së cilës daton në vitin 2011. Tani me 160 dyqane dhe 2000 vende parkimi, TEG është një destinacion tërheqës për klientët nga Tirana, Elbasani dhe Kosova e me gjerë. TEG pjesë e BALFIN Group, Grupit më të madh dhe inovator të investimeve në Shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon.  

Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin e Ballkanit Perëndimor. Gjeografikisht, Grupi BALFIN është i pranishëm në Austri, Shqipëri, Kosovë, Bosnjë dhe Hercegovinë, Maqedoninë e Veriut, Mal të Zi, Zvicër dhe Holandë, me afërsisht 5,200 punonjës në total. Aktivitetet e Grupit BALFIN përfshijnë zhvillimin dhe menaxhimin e pasurive të patundshme, shitjet me shumicë dhe pakicë, sistemin bankar, menaxhimin e aseteve, mediat dhe logjistikën. Grupi BALFIN po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe kontribuon në përmirësimin e jetesës së komuniteteve përmes zhvillimit ekonomik, prezantimit të ideve të reja, punësimit dhe investimeve sociale.

 Pozicioni:             Operator/e Parkimi

 Departmenti:       Operativ TEG

 Vendndodhja:      TEG, ACREM


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Mbikqyr zonën e traut në hyrje dhe dalje të tij.
 • Siguron mbarëvajtje të trafikut në zonën e traut dhe zona të tjera sipas koordinimit nga përgjegjesi i parkimit.
 • Ndihmon klientët të cilët shfaqin vështirësi në daljen nga parkimi, si dhe informon klientët për incentivat e parkimit.
 • Konfiguron biletat e parkimit në dalje.
 • Verifikon faturat tatimore të blerjeve në varësi të incentivave të miratuara.
 • Shtypja e kasës fiskale për çdo biletë/pagesë dhe realizimi i mbylljes së raportimit ditor fiscal.
 • Administrimi i cashit të turnit, deri në mbylljen në kasafortë ose/dhe koordinim me departamentin e Financës.
 • Orienton klientët mbi ashensorët dhe daljet e emergjencës.
 • Në raste emergjence ndërhyn sipas instruksioneve të komunikuara nga përgjegjësi i parkimit dhe departamentit te sigurise.
 • Konstaton dhe raporton mbi higjenën në koordinim me stafin e pastrimit.
 • Përshëndet klientët pas kryerjes së transaksionit.
 • Informon klientet mbi menyren se si funksionon parkimi, cmimet dhe ofertat qe mund te aplikohen sipas rastit.
 • Ndezje/fikje dhe mirembajtje e pajisjeve të brendshme të kabinës.
 • Raportimi i çdo problematike tek eprori direkt.

Kualifikimet

Kërkesa dhe kualifikime:

 • Eksperiencë pune e mëparshme në sektorin e shërbimeve dhe/ose shërbimit të klientit
 • Preferohet të ketë kryer arsimin e lartë dhe arsimi bazë është i detyruar.
 • Njohja dhe përdorimi i kasës fiskale.
 • Aftësi të mira komunikimi dhe bashkëpunimi.
 • Aftësi të lartë vetëkontrolli, maturie dhe të punës nën presion.
 • Njohja e gjuhës angleze dhe gjuhëve të tjera përben avantazh

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Kushtet e Punës: BALFIN Group ofron një paketë tërheqëse përfitimesh, duke përfshirë një shpërblim të drejtë në vlerësimin e meritës dhe performances.

 

 Mënyra e aplikimit:

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni elektonikisht CV-n tuaj në adresën email: [email protected]l

Për dorëzim të CV-ve mund të paraqiteni në TEG pranë pikës së informacionit, kati 0.

 

*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ACREM

ACREM (Albanian Property Management Company) pjesë e BALFIN Group, është lideri Shqiptar në manaxhimin e shërbimeve të pasurive të patundshme. Me një rrjet profesionistësh ACREM, ofron një paketë të gjërë shërbimesh si: Konsulencë Financiare, Marketing, Qiradhënie, Administrim. ACREM është themeluar në vitin 2007, me qëllim manaxhimin e Qendrës së parë Tregtare në Shqipëri, QTU. ACREM ka krijuar standartet për praktikat më të mira të manaxhimit të pasurive të paluajtshme. Kompania ka në manaxhim qendra tregtare dhe objekte banimi nga të cilat mund të përmenden TEG, QTU, TLP, Rolling Hills, Park Gate, etj. ACREM synon të zgjerojë portofolin e klientëve dhe të zhvillohet në një kompani me një gamë të diversifikuar shërbimesh. Qëllimi i ACREM është të sigurojë një eksperiencë ekselente konsumatore bazuar kjo në përvojën disa vjeçare, në lidershipin e fituar në treg, në rrjetin e fortë të profesionistëve dhe në shpirtin e sipërmarrjes që e mban përherë inovativ.


INFORMACIONE KONTAKTI