Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86071

Operator/e Italisht Turizem Dentar

Tirane, Shqipëri 29-02-2024 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Operator

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

29-02-2024

---

---


Përshkrimi

Oz Dental Kerkohen te punesoje: Operator/e shitje Italisht - fushata Turizem dentar.

 


Kualifikimet

 • Te jete njohes/e  i/e mire e gjuhes Italiane;
 • Te kete eksperienca te meparshme ne fushata shitjeje (Turizem dentar perben avantazh);

Shënime


Ofrojme:

 • Paga 60 mije leke neto.
 • Bonuse të larta 50-100 euro per kontrate.
 • Puna 6 oraresh (14:00-20:00).
 • Siguracione te paguara.
 • Trajnime te paguara.
 • Fundjava pushim.
 • Trajtimi i festave zyrtare dhe lejëve vjetore sipas kodit të punës.
 • Ambjent pune i qetë, autonom dhe pa trysni.
 • Mundesi rritje.
 • Punesim te menjehershem.


Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp 068 600 3200

ADRESA :Rruga PetroNini, Tirana 1001 TIRANE


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.oz.dental


Oz Dental

OZ Dental është një kompani prestigjioze në fushën e turizmit dentar në Shqipëri, e cila ofron një gamë të gjërë shërbimesh dentare dhe mundësi udhëtimi për klientët e saj. Kjo kompani është themeluar me qëllimin për të ofruar trajtime dentare cilësore dhe për të promovuar Shqipërinë si një destinacion i shkëlqyer për turizmin dentar.

Pozicionuar në qendër të Tiranës, klinika OZ Dental ofron mjedis modern dhe teknologji të avancuar për të garantuar trajtimet më të mira për pacientët e saj. Stafi i kualifikuar i kompanisë përbëhet nga dentistë, kirurgë, ortodontë dhe higjenistë me përvojë dhe njohuri të thellë në fushën e stomatologjisë.

 


INFORMACIONE KONTAKTI