Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
duapune.com

Duapune.com është portal lider që operon në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, me mbi 10 vite përvojë në tregun e punësimit. Qindra kompani dhe mijëra punëkërkues kanë besuar tek ne për shumë vite në të qënit një burim me vlerë si komunitet, në ofrimin e shpejtë të shërbimit dhe plotësimit të vendeve të punës për kompanitë nga aplikantët e databazës tonë të pasur.

Përveç portalit tonë, ne ju vijmë në ndihmë dhe kompanive bashkë...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga Luigj Gurakuqi, shkalla 4, kati 2, ap.8
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Durres, Shqipëri 18-03-2021 edhe 21 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
18-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Në Duapune.com,përveç portalit të punësimit, ne ofrojmë kërkim ekzekutiv mjaft konkurrues dhe profesional dhe një shërbim profesional të Headhunting për të gjetur personel të specializuar në nivele të larta menaxheriale dhe në nivele drejtuese për klientët tonë.  Ekspertiza jonë në këtë fushë bazohet në një kuptim të plotë të industrive në të cilat klientët tanë operojnë një rrjet të jashtëzakonshëm të kontakteve, një bazë të dhënash të madhe të kandidatëve dhe njohuri shumë të mira të trendeve dhe studimeve të tregut.

Ne jemi në kërkim të një kandidati potencial për nje kompani Italiane që operon në tregun shqiptar prej 7 vitesh dhe që kërkon të punësojë në degën në Durres

Operator të profilit Back Office

Detyrat

Detyrat Kryesore

 • Të verfikojë të dhënat në sistem;
 • Data Entry;
 • Të menaxhojë postën elektronike dhe kërkesat e subjekteve.    

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Kërkesat

 • Të ketë mbaruar studimet e larta (nuk ka rendesi dega);
 • Të zotërojë gjuhën italiane;
 • Të jetë përdorues i mirë i paketës office;
 • Të ketë aftësi të mira ndërpersonale.  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre në adresën e email-it: [email protected]

Adresa:

Durres , qendra tregtare Flagship, kati i trete 


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".