Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LIFE

“LIFE” është libraria e parë dedikuar profileve mjekësore, e cila sjell për studentët dhe profesionistët e shëndetësisë në vend botimet më të fundit dhe titujt më të njohur të dalë në qarkullim në vitet e fundit.

Nëse më parë studentët e mjekësisë në Shqipëri por edhe profesionistët e kishin të vështirë, në mos të pamundur të shtinin në dorë vëllime prestigjioze. “LIFE” e ofron tashmë këtë mundësi posaçërisht për ta.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga, Barrikadave, pallati Galeria e Tiranes, nr. 6, (ishkinema 17 Nentori)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: -
  • Mobile: 0696053527

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 22-03-2021 edhe 25 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
65000 ALL
Data e përfundimit
22-03-2021
Data e fillimit të punës
Numri i kandidatëve
12

Përshkrimi

Operator Appuntamenti - Projekte ne Gjuhen Italiane - deri ne 470 lek/ora +

Life Shpk

Kerkon operatore telefonie qe jane te interesuar te punojne ne fushen e shendetesise ne gjuhen italiane.

Preferohen te gjithe ata studente apo te diplomuar qe vazhdojne dege te tilla si:
- farmaci,
- stomatologji,
- infermieri,
- mjeksi,
- dhe cdo student apo i diplomuar ne fusha te tjera, por me eksperience ne call center

qe kerkojne nje pune part - time dhe qe kane deshire te punojne me projekte te kompanive farmaceutike nderkombetare, mund te paraqiten prane zyrave tona per te bere nje interviste, ose mund te aplikoni duke derguar cv - ne tuaj ne gjuhen italiane ne adresen; [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Oraret:
09:00 - 13:00
09:00 - 14:00
13:00 - 17:00

Pagesa:
 deri ne 470 lek/ora
Adresa: 
Rruga Barrikadave, pallati Galeria e Tiranes, nr. 6, (ish kinema 17 Nentori).
Ju mirepresim!

Cel. : 
0696053528


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".