Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
WAN

WAN,dege e shoqerise se huaj. Fusha e veprimtarisë: Realizimin e sherbimeve te perpunimit dhe menaxhimit te te dhenave.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 55969 Operator

Operator
Durres, Shqipëri 06-08-2021 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania italiane që operon në tregun shqiptar për mbi 8 vjet, po kërkon një operator për t'u përfshirë brenda stafit të saj, në zyrën e Durrësit, për kontrate pune me kohe te plote dhe prespektive afatgjate.

Detyrat

 • Ngarkim te dhenash;
 • Analize dhe orientim ne harte;
 • Perpunim i hartes ne autocad;
 •  Ngarkim te dhenash ne aplikacionet perkatese;
 • Ngarkim i te dhenave postare;
 • Ngarkim i te dhenave qe kane nevoje te perpunohen;
 •  Analize dhe perpunim te dhenash;
 • Manaxhim elektronik i dokumentacionit;
 • Manaxhim dhe arshivim i te dhenave.

Kualifikimet

 •  Njohuri te mira te gjuhes italiane;
 •  Njohuri te mira te paketes Office;
 • Te jete i pergjegjshem dhe i motivuar;
 • Njohja e programit autocad do te ishte perparesi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e emailit; [email protected] ose [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".