Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 31-08-2022 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Albanian Distribution Company (ADC)-Partner Kryesor i Vodafone kërkon të punësojë: Operations Specialist.

Detyrat

 • Ndihmon menaxherin operacional te biznesit ne planifikimin,organizimin dhe koordinimin e funksioneve qe lidhen me funksionimin e biznesit;
 • Mban nje sistem te perditesuar te menaxhimit te klientit,kontraktorit dhe furnizuesit;
 • Monitoron shpenzimet dhe buxhetin ne perputhje me departamentin e finances dhe llogarive;
 • I/E axhornuar me tendencat aktuale te tregut dhe parashikimet e industrise se telekomunikacionit;
 • Koordinon me departamente te ndryshme per te arritur prodhim optimal te punes ne te gjithe bordin;
 • Zhvillon dhe zbaton masat e kontrollit te cilesise ne te gjithe departamentin;
 • Monitoron operacionet e perditeshme.

Kualifikimet

 • Te kete edukim te larte ne menaxhim;
 • Mbi 2 vite eksperience ne rol te ngjashem;
 • Aftesi organizative, duke perfshire menaxhimin e kohes;
 • Pervoje e mepareshme ne menaxhimin e projekteve;
 • Aftesi ne zgjidhjen e problemeve dhe aftesi analitike;
 • Aftesi per te punuar me mbikqyrje minimale.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatët e interesuar janë të lutur të dërgojnë CV e tyre në adresën: [email protected] ose ne numrin tone te kontaktit 069 401 0333


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Albanian Distribution Company ADC

ADC is a company already working with top telecommunications provider in Albania focusing on retail as well as B2B sales activities. Our focus is account management, direct sales both in residential and business segments and accessories distribution across the country.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë