Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comDurres, Shqipëri 12-10-2021 edhe 20 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist kredie
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agro & Social Fund sh.p.k, Institucion Mikrofinanciar i Licensuar nga Banka e Shqipërisë, kërkon të punësojë: OFICER KREDIE PËR DEGËN DURRËS  
Agro & Social Fund sh.p.k
ofron kredi për biznesin e vogël dhe të vetëpunësuarit në zonat rurale dhe gjysmë-urbane ku ka hapur degë të saj. Agro & Social Fund sh.p.k synon që të sigurojë kredi të cilat përmirësojnë jetën e të varfërve, krijojnë mundësi punësimi dhe nxisin zhvillimin e ekonomisë lokale.

Detyrat

PËRGJEGJËSITË KRYESORE TË POZICIONIT:
• Të zhvillojë portofolin e klientëve nëpërmjet aktivitetit të kredidhënies.
• Të prezantojë produktet e kompanisë duke bërë marketing të drejtpërdrejtë në terren.
• Të shqyrtojë nevojat dhe kërkesat për financime të klientëve duke ofruar zgjidhje në përputhje me kushtet e kompanisë.
• Të sigurojë të gjithë informacionin mbi situatën financiare të klientit, duke garantuar integritetin e të dhënave mbi klientët.
• Të bëjë vlerësimin e kapacitetit pagues të klientit dhe riskut të financimit, bazuar në politikat e kreditimit të institucionit.
• Të ndërtojë marrëdhënie besueshmërie dhe afatgjata me klientët dhe komunitetet.
• Të monitorojë rregullisht klientët pas marrjes së kredisë duke i vizituar drejtpërdrejtë në biznes/familje.
• Të sigurojë një cilësi të lartë të menaxhimit të rasteve në vonesë.

Kualifikimet

KËRKESAT E PUNËS DHE KUALIFIKIME:
• Të ketë të paktën një vit eksperiencë pune në këtë profil ose në punë të ngjashme.
• Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese.
• Të jetë i orientuar ndaj arritjes së objektivave.
• Të jetë person i vetëmotivuar, dinamik dhe që i pëlqen të punojë në terren.
• Të ketë aftësi negociuese.
• Të jetë i aftë të ndërtojë marrëdhënie të besueshme me njerëzit.
• Të ketë një kuptim të mirë të shërbimit ndaj klientit.
• Të jetë i aftë të bëjë analizë financiare për aktivitete të ndryshme biznesi.
• Të dijë të përdorë mirë kompjuterin.
• Të ketë aftësi të mira në organizimin dhe vetëmenaxhinim e punës.
• Licensa e drejtimit të automjetit është e domosdoshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Aplikantët e  interesuar duhet të dorëzojnë:
Kopje të CV-së & Letër interesi
Data e mbylljes së aplikimeve është: 12 tetor 2021, ora 17:00
Vetëm aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen.
Aplikimet është e preferueshme të dërgohen në adresën email: [email protected] ose në Agro & Social Fund sh.p.k - Tiranë
Rr: "Nikolla Lena", Hyrja 1, Ap.25, Tiranë.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Agro & Social Fund sh.p.k

Misioni Ynë Ne mbështesim zhvillimin e qëndrueshëm, përfshirjen financiare dhe kohezionin social, nëpërmjet asistencës së përgjegjshme financiare të ndërmarrjeve micro e të vogla kryesisht, me qëllim zvogëlimin e varfërisë, lehtësimin dhe përmirësimin e jetës në komunitete dhe zgjerimin e oportuniteteve për punësim, duke operuar kryesisht në zonat rurale e semi-urbane, por dhe ato urbane. Vlerat Tona Agro & Social Fund është i...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga “Nikolla Lena”, Hyrja 1, Ap.25,
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 463 15 743
  • Mobile: +355 69 99 67 175

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë