Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Fondi Besa

Fondi Besa sh.a është institucion financiar jo banke dhe aktiviteti i tij përfshin:
-Kredidhënie për bizneset e vogla dhe të mesme;
-Shërbim pagesash dhe arkëtimesh;
-Ndërmjetësim për transaksionet monetare (duke përfshirë dhe valutat);
-Ofrimin e garancive bankare;
-Shërben si agjent ose këshilltar financiar.

Misioni
Misioni i Fondit BESA sh.a është të ndihmojë në rritjen ekonomike...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga: "Brigada e VIII", Pallati 5, Ish Blloku.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542253841/ 2
  • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-04-2020 edhe 29 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist kredie
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-04-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Fondi BESA sh.a Institucion per Kreditimin e Bizneseve, shpall konkurrimin per vend te lire pune ne pozicionin Oficer Kredie per qytetet si me poshte: Tirane, Mamurras, Shijak, Shkoder, Koplik, Peshkopi, Tropoje Lushnje, Fier, Vlore, Gjirokaster. 

Kualifikimet

Kerkesat kryesore per kandidatet per kete pozicion jane:
• Te kene diplome te shkolles se larte, preferohet Fakulteti Ekonomik;
• Te kene njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit;
• Te kene aftesi te mira komunikuese ne pune dhe ne grup;
• Preferohet te kene eksperience pune ne sektore te ngjashem; 
• Preferohet te kene licence per drejtim automjeti;
• Te mos jene larguar nga puna per masa disiplinore;

Shënime


Te gjithe kandidatet duhet te paraqesin dokumentet e meposhtme:
1. Kerkese per punesim
2. Curriculum Vitae
3. Fotokopje te Diplomes Universitare te shoqeruar me liste notash.
4. Deshmi te ndryshme kualifikimi
5. Reference pune nga punedhenesi i fundit
6. Fotografi (1 cope)

Dokumentacioni i kerkuar te paraqitet dhe te dorezohet ne zarf te mbyllur ne adresat si me poshte: 

Per qytetin e Tiranes – dokumentat do te dorezohen prane Zyres Qendrore te Fondit Besa sh.a, me adrese: Rr. Dritan Hoxha, Laprake, Tirane.
Tel:04 2253841/842.

Per qytetin e Mamurrasit - dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Fushe Kruje te Fondit Besa sh.a. me adrese: Sheshi “George W.Bush”, Fushe - kruje. Tel: 069 60 14 307/ 63 22 515.

Per qytetin e Shijakut - dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Durres te Fondit Besa sh.a. me adrese: Unaza Durres, Lagjia 17, Rruga Glaukia. Tel: 069 60 12 055.

Per qytetet Shkoder dhe Koplik – dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Shkoder te Fondit Besa sh.a. me adrese: Sheshi ‘2 Prilli”, Rr.Willson, Shkoder. Tel: 069 20 64 043/ 22 247 156. 

Per qytetin e Tropojes - dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Kukes me adrese: Rruga Dituria, Lagjia 5, Ndertesa 21, Hyrja 1, Kukes. Tel: 069 40 75 383/ 24 224 868.

Per qytetin e Peshkopise - dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Peshkopi me adrese: Rr.Elez Isufi, Perballe Kinemase se vjeter. 
Tel: 069 40 65 795/21 82 54 88.

Per qytetin e Lushnjes  - dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Lushje me adrese: Lagjia “Xhevdet Nepravishta”, Bulevardi “Kongresi”, Lushnje Tel: 068 40 10 569/35 224 671

Per qytetin e Fierit - dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Fier me adrese: Lagjia “Apollonia”, Rruga “Brigada IX”, Fier Tel: 069 20 37 902.

Per qytetin e Vlores – dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Vlore te Fondit Besa sh.a, me adrese: Lagjia “Pavarsia”, Bulevardi “Ismail Qemali”, Vlore. Tel: 069 20 33 421 / 033223499.

Per qytetin e Gjirokastres – dokumentat do te dorezohen ne Degen Rajonale Gjirokaster te Fondit Besa sh.a, me adrese: Lagjia “18 Shtatori”, prane Spitalit Rajonal Gjirokaster. Tel: 069 70 01 419.

Per çdo informacion tjeter mund te vizitoni faqen tone zyrtare ne internet www.fondibesa.com dhe per çdo paqartesi mund te kontaktoni me Departamentin e Burimeve Njerezore & Sherbimeve prane Zyres Qendrore, ne nr. e telefonit: 04 2253841/842. 
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".Reklamë
Reklamë
Reklamë
Reklamë