Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86311

Nepunes Back-Office

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Back Office

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

---


Përshkrimi

Innovaway Albania SH.P.K  me zgjerimin e aktivitetit te kompanise kerkon staf per sektorin Backoffice ne fushen Financiare.


Detyrat

Cfare ofrojme:

  • Kontrate pune te rregullt full time.
  • Trajnim te kualifikuar.
  • Page te kenaqshme.
  • Ambient pune komod dhe te qete.
  • Orare zyrtare.
  • Fundjava pushim.
  • Rritje profesionale.

Kualifikimet

Cfare kerkojme:

  • Gjuhe Italiane ne te folur dhe te shkruar.
  • Aftesi ne perdorimin e kompjuterit.
  • Aftesi per te punuar ne grup.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Per ke deshiron te beje pjese ne nje kompani dinamike dhe te sigurte eshte i ftuar te dergoje cv-ne ne adresen e emailit [email protected]
Per cdo informacion mos nguroni te na kontaktoni!


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.innovaway.it/en


Innovaway Albania SHPK

We work alongside customers in their Digital Transformation X processes by Multilingual IT Service Management services with international coverage and developing ICT application solutions with our IT Factory and R&D unit.
We aim to increase the competitiveness of our customers at a global level, thanks to the competence of our people, our end-2-end approach, and our operating model and we try every day to reach new goals and to overcome new challenges.

We have over 150 customers, operating in sectors ranging from Retail & Luxury, Finance, Public Administration, Transport to Services, Manufacturing, Utilities.
We work in partnership, sharing vision, planning, and operating models with the most important IT, ITMS, and System Integrator players.
The Group includes a network of companies, each of which provides a specific contribution in terms of resources and know-how.
Our 1100 employees and collaborators are the strength of a Group active in eight offices (Milan, Turin, Rome, Naples, Bari, Catanzaro, Cosenza, Tirana), which operates in 27 languages and carries out its business all over the world, in about 200 countries.


INFORMACIONE KONTAKTI