Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-10-2021 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Teknik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-10-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Termoimpianti Sh.P.K me nje eksperienc 20 vjecare eshte ne kerkim te 6 punonjesve ne pozicionin e Ndihmes Specialist i Sistemeve Mekanike (Kondicionimi).

Ndihmes – specialist ne fushen e kondicionimit, punimeve hidraulike edhe punimeve te saldimit.
Pagesa eshte shume e kenaqeshme.
Eksperienca e punes 0-12 Muaj.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju lutem dergoni CV tuaj ne emailin: [email protected]
Nr. Tel.  0697002853


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Termoimpianti

Termoimpianti u themelua në vitin 2003 dhe që atëherë është një nga kompanitë më të kualifikuara në Shqipëri në lidhje me projektimin dhe zbatimin e sistemeve mekanike dhe elektrike. Kompania jonë, e pajisur me certifikatën e konformitetit të ISO 9001: 2015 dhe ISO 14001: 2015 për implementimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë, ka softuerin më të mirë për projektimin e HVAC, BMS, Sistemeve Elektrike dhe Mekanike. Përveç procesi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga David Selenica, ZIP Code:1046
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0697002853

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë