Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 24-08-2020 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
24-08-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.
Log in Albania eshte ne kerkim te 1 kandidati potencial per rolin "Ndihmes Operator Shitjesh", sektori i Makinave me Qira.  

Qellimi i Pozicionit:
Te kryeje pick-up dhe drop-off te klienteve ne perputhje me rregulloren e kompanise per keto procese, duke synuar nje sherbim te shkelqyer ndaj Klientit.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
• Pret klientet ne orarin e kerkuar dhe shmang cdo vonese.
• Zbaton kodin e veshjes dhe kodin e etikes dhe siguron te jete me uniforme te plote gjate gjithe kohes ne pune.
• Pergjigjet me etike dhe ne cdo kohe thirrjeve telefonike te marra nga Klientet.
• Detyra te tjera sipas kerkeses se eproreve.

Kualifikimet

Edukimi: Arsimi i mesem. Preferohet Diplome Universitare

Experienca: Minimalisht 1 vit eksperience pune ne marredhenie me klientet. Preferohen eksperiencat ne te njejten industri.
Aftesite:

• Aftesi shume te mira komunikuese.
• Njohuri te gjuhes angleze Niveli B1, preferohet si gjuhe e dyte niveli B1 Italisht
• Qasje fleksibel dhe pershtatese per te zhvendosur oraret e punes
• Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

Procedura e Aplikimit
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj duke vendosur si subjekt "Aplikim per Ndihmes Operator shitjesh".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV-ne tuaj ne adresen [email protected] duke vendosur si subjekt "Aplikim per Ndihmes Operator". 
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".