Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Rozafa

Rozafa shpk është kompania më e madhe e peshkimit në Shqipëri me një flote prej 12 anijesh peshkimi dhe 4 qendra të rëndësishme përpunimi në Shqipëri dhe mbi 1000 të punësuar. Një nga restorantet më të dashura të Shqipërisë, Rozafa Fish Restaurant” ka mirëpritur mysafirët të shijojnë kuzhinën e tij bashkëkohore internacionale, mikpritjen e ngrohtë dhe shërbimin e pashembullt në kulinarinë shqiptare, prej më shumë se tre vitesh. Men...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-05-2021 edhe 14 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Kuzhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Restorant Rozafa  Shpk kërkon të punësoj nje Ndihmes Kuzhinier  me detyrat dhe kriteret e meposhteme :

Detyrat

  • Përgatit gatime të ndryshme duke respektuar praktikat më të mira të trajtimit të ushqimeve dhe ato higjieno-sanitare.
  • Përgatit produkte dhe artikuj ushqimor të ndryshëm sipas nevojave.
  • Kontrollon cilësinë e produktit.
  • Mban pastër ambjetin dhe pajisjet e punës.
  • Përgatit mjetet e nevojshme të punës në kuzhinë.
  • Kontrollon cilësinë e ushqimeve dhe datën e skadencës së tyre.
  • Parapërgatit elementët e nevojshëm për të gatuar ushqimet planifikuara.
  • Bashkëpunon me kolegët dhe eprorët, etj.


Kualifikimet

Kualifikimet / KërkesatTë zotërojë diplomë të shkollës profesionale në këtë profil.
Eksperiencë në pozicione të ngjashme.

Kualifikime të tjera:

Të ketë njohuri mbi produktet e ndryshme ushqimore;
Të njohë dhe aplikojë recetat e ndryshme ushqimore.

Shënime


Për më shumë informacion, të interesuarit mund dhe të paraqiten pranë restorantit "Rozafa" Rruga Luigj Gurakuqi , prane "Ushtari i Panjohur" ne qender prane "Toptani".
ose të na kontaktojnë apo te na dergojne CV në numrin e tel: +355 67 228 2503  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".