Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86364

Ndihmes Ekonomist/e

Tirane, Shqipëri 08-03-2024 edhe 10 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Ekonomist

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

08-03-2024

---

---


Përshkrimi

Kompania Alsi & CO sh.p.k kerkon te punesoje Ndihmes/e Ekonomist/e


Detyrat

  • Regjistrimi faturave te shitjes dhe blerjes 
  • Kontrolli dhe monitorimi i faturave te blerjes dhe shitjes ne platformen e fiskalizimit
  • Regjistrimi i veprimeve te magazines, inventarizimi 

Kualifikimet

  • Kandidatet duhet te kene perfunduar studimet ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise .
  • Te kene njohuri te programit financiar Financa 5 dhe te njohin paketen Ms office ( Excel, word..etj).
  • Te kene minimalisht 2 vite pervoje pune .
  • Te jene te komunikueshem dhe te motivuar ne pune

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV ne [email protected]

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ALSI & CO SHPK

Perpunim dhe tregetim i frutave te thata dhe erezave


INFORMACIONE KONTAKTI