Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e pjesshme
Eksperiencë
Pak eksperience 0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës
17-10-2022
Numri i kandidatëve
1

Përshkrimi

Puna realizohet ne kushte komode, dhe mund te biem dakord per ta realizuar me kohe te plote ose te pjeshme.

Detyrat

 • Perpilimi dhe regjistrimi i faturave te shitjes dhe shoqerimit.
 • Perpunimi dhe regjistrimi i faturave te blerjes ne perputhje me platformen e faturave.
 • Perpilimi dhe regjistrimi i transfertave bankare, mandat arketimeve dhe pagesave.
 • Perpilimi dhe regjistrimi i flete hyrjeve - daljeve ne magazine.
 • Iventarizimi i magazines.

 

Kualifikimet

 • Arsimi i larte ose i mesem ekonomik.
 • Eksperience pune te pakten 1 vit.
 • Njohja e Financa 5.

 

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne : [email protected]  ose te kontaktojne ne numrin : 0689092007

Success Invest shpk

Kompania jone operon prej me shume se 10 vitesh ne sektorin e perpunimit dhe shperndarjes se Kafes. Kafja importohet nga vende te ndryshme per te arritur ne mishelen e Kafe Paskalin. Ne realizojme pjekjen dhe paetimin qe kafja te arrije te kondumatori cdo dite , gjithmone e fresket, me arome e shije te pakrahasueshme Kompania ka 30 - 35 te punesuar , te cileve u jane krijuar kushte te pershtatshme per te punuar te motivuar. Jemi...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrade TR-DR, km7, prane mbikalimit te Rinasit.
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile: 0689092007

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".