Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 08-11-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Motorist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Pizzeria Hakuna Matata kërkon të punesojë: Motorrist (Food Delivery)

Detyrat

Detyrat e pozicionit:

  • Ngarkimi, marrja dhe dërgesa e porosive te ushqimit tek klientët në kohën e duhur.
  • Mirëmbajtja e motorrit dhe kutisë së shpërndarjes së ushqimit
  • Përgjegjës për mbledhjen e shumës së duhur të pagesës nga klienti.
  • Përgjegjës që artikujt e saktë ushqimorë t’i dorëzohen klientit të duhur në kohë

Kualifikimet

Kriteret:

  • Me ose pa eksperience pune te meparshme
  • Aftësi shumë të mira komunikimi
  • Motorri dhe shpenzimet jane te mbuluara nga kompania.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Paga 50,000 Leke ne muaj + Siguracione

Ju lutem dergoni CV tuaj ne [email protected] duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikoni ose kontaktoni ne numrin 0697060807


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Pizzeria Hakuna Matata

Pizzeria Hakuna Matata

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto Pizzeria Hakuna Matata në WhatsApp Punët aktive të kompanisë