Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Billa & CO shpk

Që nga viti 2007 Billa Albania është distributori më i madh i pllakave në Ballkan.

Kompania ka ekskluzivitetin e prodhuesve më të mëdhenj të Pllakave në Spanjë, Itali, Turqi etj duke siguruar kështu për tregun shqiptar dhe më gjerë raportin më të mirë cilësi-çmim.

Për banjën tuaj vetëm më të mirën nga gjigandi botëror i prodhimit të hidrosanitareve Ideal Standard. Ekskluziviteti i Ideal Standard dhe i shumë ko...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 15-03-2021 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marangoz
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-03-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Billa & Co sh.p.k., Një kompani dinamike, me rritje vit pas viti në fushën e tregtimit të Pllakave, Hidrosanitareve dhe Parketeve tani edhe me Billa Home që merret kryesisht me Mobiljet, kërkon të punësojë një:

Montues Mobiljesh Importi

Përshkrimi i vendit të punës:

  • I interesuari duhet të jetë i specializuar në montimin e kuzhinave dhe dhomave të gjumit.

Kualifikimet

Kriteret

  •  Të ketë mbaruar arsimin e mesëm
  • Mosha e preferuar 25 deri 35 vjeç
  • Të zotërojë patentë të klasit B
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe të punojë në grup
  • Kanë prioritet kandidatët me eksperiencë minimumi 2 vite.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju ofrojmë:

  •  Një mjedis pune stimulues
  • Një punë me perspektivë afatgjatë.

Adresa: Billa & Co sh.p.k., Autostrada Tiranë-Durrës, Km.7, Kashar, Albania

E-mail: [email protected]

Nr. tel. 067 2010407


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".