Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
ERIDEN

Furnizuesi më i madh i dyerve me cilësi të lartë në Shqipëri. Me një larmishmeri të madhe të dyerve të shtëpisë, dyerve të jashtme dhe të brendshme që nga viti 1995! Rr. Kujtim Laro (Përballë Bar Restorant "Ija"), Tirana, Albania | M: +355684016544 | E: [email protected] Instagram: eriden_doors Website:https://www.eridendyer.com

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Kodi Punës: 53533 Montues Dyersh

Tjeter
Tirane, Shqipëri 21-05-2021 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania ERIDEN e specializuar ne shitjen dhe montimin e dyerve te blinduara te brendeshme dhe te jashteme me ekspertizë teknike të cilësisë më të lartë kërkon të punësojë një;

Montues Dyersh

Kualifikimet

I interesuari duhet të jetë i specializuar në montimin e dyerve me profilin si me poshte:

  • Të ketë mbaruar arsimin e mesëm ose Profesional per Përpunim Druri;
  • Të zotërojë patentë të klasit B;
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe të punojë në grup;
  • Kanë prioritet kandidatët me eksperiencë minimumi 2 vite.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Ju ofrojmë:

  • Një mjedis pune stimulues;
  • Një punë me prespektivë të gjatë.

Te gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre në adresën: [email protected]

Adresa: Rr "Kujtim Laro",përballë Restorant Ija,Oxhaku

Tel: 0684016544

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".