Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 21-10-2022 edhe 23 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Montazhier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-10-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Profili I Kompanise: Top Channel është një televizion privat që transmeton lajme dhe programe të tjera televizive gjatë 24 orëve. Top Channel I filloi transmetimet për here të pare me date 20 Dhjetor 2001. Sot, Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Që në fillim të transmetimeve të tij, Top Channel dalloi për saktësinë e lajmeve të orës së fundit dhe lidhjeve të drejtperdrejta të ngjarjeve më të rendësishme të vendit, si dhe zgjeroi shumë shpejt gamën e programeve te te gjitha zhanreve, per te gjitha grupe moshat. Top Channel është pjesë e Top Media Group ku bëjnë pjesë dhe Top Albania Radio, Top Gold Radio, My Music Radio, Gazeta Shqip Online, një pjesë e platformës Digitalb, Top News dhe VGA Studio.               
Departmenti: Montazh produksioni
Vendodhja: Kodër Mëzez, Kashar Tiranë                     
Pozicioni:  Montazhier.

Detyrat

Detyrat dhe pergjegjesite kryesore:

 • Bashkon (monton) pjese te materialeve te ndryshme video dhe i ben gati per transmetim.
 • Kontrollon te gjithe materialin e regjistruar nga kamerat apo regjia.
 • Në bashkëpunim me regjisorin ruan planet më të mira gjate xhirimeve, bashkimi i te cilave do te jape versionin final te programit, filmit apo qofte dhe inserteve te programeve te ndryshme.
 • Organizon materialet video me te mira dhe i monton ato duke ruajtur idene e autorit te programit apo redaktorit dhe te regjisorit, ne menyre qe te jete e qarte ideja e skenarit.
 • Pasuron materialin e montuar me efekte video apo audio.
 • Bashkepunon dhe komunikon me stafin e programit, kryesisht me regjisoret e programeve.
 • Duhet te shfaqe aftesi kreative dhe prakticiteti Respekton afatet kohore qe i caktohen.
 • Duhet te ruaje qetesine dhe te jete i besueshem ne situata te veshtira gjate prodhimit.
 • Te ruaje cilesine e prodhimit dhe standartet qe kerkon kompania.

Kualifikimet

 • Të ketë aftësi shumë të mira të të punuarit në skuadër;
 • Aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Te kete experience pune ne televizion;
 • Te jete kreativ.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike: [email protected]
*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale".  

Top Channel

Faqja zyrtare e televizionit Top Channel. Kontakt: [email protected]

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë

Aplikim nëpërmjet email-it
Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".