Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86331

Mjek/e dhe Asistent/e

Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Dentist

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

07-03-2024

---

4


Përshkrimi

Kërkohen 2 X Mjeket Dentist  & 2x Asistent/e DentareTirana Dental Hospital.

Pozicioni 1 Mjek Dentist
Pozicioni 2 Asistent/e Dentar
 

Kualifikimet

  • Të kenë të paktën 2 vjet eksperiencë.
  • Të jenë të licencuar.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Tirana Dental Hospital ndodhet në Bllok, është e pajisur me teknologjinë e fundit, me staf të përkushtuar dhe të kualifikuar.

  • Paga është ndër më të mirat në treg.
Mos hezitoni të na kontaktoni.
Aplikoni Tani për pozicionet Mjek/e Dentist dhe Asistent/e Dentare!

Dërgoni CV në [email protected]
Për më shumë info WhatsApp/Tel +355 69 3191 377

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Tirana Dental Hospital

Tirana Dental Hospital


INFORMACIONE KONTAKTI