Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Four Points By Sheraton Prishtina

Four Points By Sheraton Prishtina

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Prishtinë, Kosovë 07-06-2020 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjetër
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-06-2020
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Four Points By Sheraton Prishtina hap vende të lira të punës Vendndodhja: Prishtinë, Kosovë
DepartmentiSPA & Fitness Center
Raporton tek: Menaxheri/Mbikqyrësi i SPA & Fitness Center Manager / Recepsionisti i SPA & Fitness Center QËLLIMI I PUNËS Përgjegjës për të siguruar ambient të pastër dhe higjienik për mysafirët e SPA-së në përputhje me brendin Four Points by Sheraton PËRGJEGJËSITË KRYESORE: Përgjegjës për të bërë kontrollet ditore të listës së pastrimit SPA dhe për t'u siguruar që të gjitha zonat e listuara janë të pastra. Përgjegjës për të kryer detyrat në kohën e duhur. Raporton për të punuar me kohë dhe plotëson orarin e plotë të punës në ndërrim. Përgjegjës për të ditur dhe për të ndjekur politikën e humbur dhe të gjetur. I kushton vëmendje maksimale të mos dëmtojë ose prishë materiale dhe pajisje. Informon menaxherin e SPA-s për çdo dëm të tillë. Rimbush peshqirët dhe tualetin në dhomën e ndërrimit dhe dushet dhe i mban ato të pastra dhe të pastra në çdo kohë. Sjell peshqirë të ndyrë në lavanderi dhe mbledh ato të pastra për tu mbushur. Ndjek konsumin e konsumit të banjës dhe informon për mungesat e Pritjes SPA. Ndjek rregullat e higjenës dhe rregullave të sigurisë. Përdor kimikate / materiale pastrimi për sipërfaqet e duhura dhe të sigurta. Përqendrohet në arritjen e nivelit të lartë për kategorinë e pastrimit në auditimin e cilësisë. Merr pjesë në takimin javor të departamentit të Klubit të kohës së lirë dhe ndan informacione që lidhen me ndonjë problem në mjedisin e punës / ndonjë reagim të rëndësishëm me kolegët. Shenjon punët e përfunduara në listën e pastrimit dhe i dërgon pritjes SPA për t'u dorëzuar në ndërrimin tjetër. Përgjegjës për të ndjekur të gjitha procedurat dhe standardet e departamentit. Respekton procedurat e shëndetit dhe sigurisë së zjarrit në hotel. Përgjegjës për përdorimin e saktë dhe të sigurt të pajisjeve në departamentin e tij / saj. Përgjegjës për higjenën dhe pastërtinë e zonës së tij / saj të punës. Ruan veshjen e pastër dhe të pastër në përputhje me standardet e trajtimit të Access. Ndërmerr përgjegjësi të tjera të caktuara nga menaxheri i tij / saj.
KUALIFIKIMET
Arsimi: i diplomuar në shkollë të mesme
Përvoja: Kërkohet minimumi 2 vjet përvojë e ngjashme
Kualifikime të tjera: Kërkohet niveli i mesëm i anglishtes së folur. Ka qëndrim pozitiv, vëmendje ndaj detajeve, lojtar i ekipit, i përqendruar në kënaqësinë e mysafirëve, di për teknikat e pastrimit dhe përdorimin e furnizimeve për pastrim. Dokumentet për aplikim: • CV (rekomandohet modeli CV Europass) Si të aplikoni: Kandidatët e interesuar janë të ftuar të paraqesin aplikimin e tyre elektronik në anglisht, në versionin PDF në [email protected] me temën e e-mailit: Emri dhe Mbiemri - Pozita Afati i aplikimit: 18 prill 2020 deri në orën 15:00. Ju lutemi vini re se vetëm kandidatët me listë të shkurtër do të kontaktohen dhe ftohen në fazën tjetër të rekrutimit. Ju lutemi vini re se një kopje origjinale e dokumenteve të aplikacionit tuaj (dëshmi e përvojës në punë, diploma mund të kërkohen për fazat e mëtutjeshme të rekrutimit).                       

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".