Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 20-08-2022 edhe 55 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Analist Sistemi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
20-08-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Infosoft Group kerkon te punesoje: Microsoft ERP Consultant/ERP Consultant.

Detyrat

 • Eshte pergjegjes per ndjekien e te gjithe ciklit te nje projekti implementimi sistemesh menaxhimi, qe prej analizes dhe dizenjimit te kerkesave te klientit, parametrizimeve dhe konfigurimeve te sistemit, testimit, trajnimit dhe dokumnetitmit te projekteve.
 • Merr pjese ne implementimin e sistemeve te menaxhimit ne klient te rinj, sikurse edhe trajton procesin e analizes per te permiresuar aplikacionet e implementuara ne klientet ekzistues.
 • Bashkepunon me pjestaret e tjere te ekipit per realizimin ne kohe dhe me cilesi te detyrave te ngarkuara.

Kualifikimet

 • Diplome universitare ne shkenca kompjuterike ose ekonomike.
 • Te kete minimalisht 1 vit eksperience pune ne nje profil te ngjashem.
 • Te jete shume bashkepunues/e dhe me aftesi shume te mira komunikuese.
 • Te kete aftesi shume te mira analitike dhe i/e orientuar drejt detajeve.
 • Te kete aftesi shume te mira organizative.
 • Te kete aftesi per tu pershtatur me punen sipas prioriteteve.
 • Te jete fleksibel ndaj ndryshimeve organizative.
 • Njohuri shume te mira te gjuhes angleze dhe njohuri te mira te gjuhes italiane.

TË PREFERUESHME:

 • Te kete njohuri mbi zgjidhjet e ofruara ne teknologjine Microsoft (Microsoft Dynamcis Nav, Dynamics 365, SQL Server, Microsoft Office, etj).
 • Trajnime dhe certifikime si analist biznesi per sisteme te ndryshme.
 • Njohuri ne fusha si: finance, logjistike, retail, prokurim, prodhim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.
 • Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja ne adresen e_mail: [email protected]

Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themel...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Gjergji Center, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 04 2251180
 • Mobile: 0692068130

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë