Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 01-11-2021 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Mësues
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Shkolla Wilson është shkollë ku studiojnë nxënës të ciklit parashkollor, ciklit 9 vjeçar dhe të mesëm. E vendosur në parkun e Liqenit Artificial në Tiranë, shkolla ofron mjedise të gjelbëruar pranë një ndër zonave më të mira të Tiranës.  Ne kuader te zgjerimit te stafit, kerkon te punesoje nje Mesuese Ndihmese ( profile te ndryshme).

Detyrat

Detyrat:

 • Asiston ne mbarevajtjen e oreve mesimore;
 • Asiston ne marrjen persiper te detyrave ngarkuar nga Istitucioni arsimor.
 • Asiston ne procedimin e mesimdhenies gjate procesit mesimor. 
 • Bashkepunon me stafin pedagogjik per mbarevajtje te suksesshme te punes ne te.   
 • Assiton ne korrespondence te vazhdueshme me prinderit.
 • Ndihmon ne ndertimin e nje raporti te mire te trinomit mesues-nxenes-prind.

Kualifikimet

Kualifikimet :

 • Arsim i Larte per Cikel te Ulet. 
 • Aftësi komunikimi, organizimi dhe orientimi .
 • Aftësi të mira inter-personale dhe ndër-personale.
 • Aftësi të shumë të mira komunikimi.
 • Aftësi profesionale kreative.
 • Njohuri mbi funksionet dhe programet edukuese.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Shënime Të interesuarit të dërgojnë CV në adresën elektronike: [email protected]

Ose per me shume informacion telefononi ne:

0696020569
0672053482


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Shkolla Woodrow Wilson

Shkolla “Woodrow Wilson”, përbëhet nga 5 struktura kryesore: Çerdhe & Kopsht - për fëmijët e sistemit parashkollor Shkollë 9- vjecare – me ndarjet në kategoritë: Cikli i Ulët; Cikli i Mesëm i Ulët; Cikli i Mesëm i lartë Cikli i Mesëm / Gjimnaz. Shkollë verore. Konvikt Adresa: Parku Kombetar, Liqeni Artificial i Tiranes

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Parku Kombetar, Liqeni Artificial i Tiranes
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Kontakto Shkolla Woodrow Wilson në WhatsApp Punët aktive të kompanisë