Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comTirane, Shqipëri 13-07-2022 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sistemuese
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
13-07-2022
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Mini Invest Albania operon ne fushen e importit,distribucionit dhe marketingut te nje game te gjere produktesh ushqimore dhe te freketa.Mini Invest Albania operon ne te gjithe territorin e Shqiperise duke i ofruar klineteve tone produkte dhe sherbim cilesore.Portofoli i markave te kompanise tone eshte vazhdimisht ne rritje duke sjelle ne tregun shqiptare markat me te njohura te tregun Europian.

Pershkrimi i punes: Merchendiaser Zona Vlore-Fier.

Detyrat

  • Te sistemoje rafte;
  • Te zbatoje plangogramat qe jepen per cdo Brand;
  • Kontroll i datave ne market;
  • Te ruaj dhe zgjeroje hapsirat ne markete;
  • Paga e kenaqshme.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne CV e tyre ne email: [email protected]
Ose kontaktoni ne nr e tel: +355697090650

Fotografi


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


Mini Invest Albania

Kompania Mini Invest Albania Themeluar ne vitin 1992 Mini Invest Albania operon ne fushen e importit,distribucionit dhe marketingut te nje game te gjere produktesh ushqimore dhe te freketa. Mini Invest Albania operon ne te gjithe territorin e Shqiperise duke I ofruar klineteve tone produkte dhe sherbim cilesore. Portofoli I markave te kompanise tone eshte vazhdimisht ne rritje duke sjelle ne tregun shqiptare markat me te njohura...

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Kontakto kompaninë në WhatsApp Punët aktive të kompanisë