Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 60715 Merchandising

Tjeter
Tirane, Shqipëri 22-12-2021 edhe 24 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Tjeter
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
22-12-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania TopDistribution shpk operon prej 9 vitesh në fushën e distribucionit me shumicë të produkteve ushqimorë dhe jo ushqimore. Objektivi kryesor i kompanisë, është të krijojë një rrjet shitjesh të specializuar dhe të strukturuar në mënyrë profesionale për tregëtimin dhe shitjen e produkteve ekskluzive të një cilësie superiore për tregun shqiptar në sektorin ushqimor dhe jo ushqimore.
Kompania kërkon të punësojë në pozicionin e Merchandising, një vajzë për qytetin e Tiranës.


 

Detyrat

• Mban marrëdhënie me klientët me qëllim promovimin dhe rritjen e visibilitetit të BRAND-ve të produkteve;
• Kryen vizita nëpër dyqane sipas një planifikim efektiv, duke siguruar një mbulim tërësor të territorit;
• Kujdeset të ruajë imazhin e markave në përputhje me udhëzimet përkatëse;
• Ndjek dhe zbaton politikat e merchandising sipas fushatave të marketingut të BRAND-eve;
• Sigurohet që realizon promovim të produkteve në përputhje me udhëzimet dhe standartet e shitjes së klientëve dhe të BRAND-eve;
• Mbështet ekipin e shitjes në planifikimin e shitjeve dhe planeve të stokut;

Kualifikimet

Edukimi: Arsimi i lartë do të përbënte avantazh, preferohet Profili Ekonomik ose Shkenca Sociale.
Mosha: Nga 22 deri 30 vjec.
Eksperiencë pune: Minimalisht 2-3 vjet eksperiencë pune në kompani të ngjashme distribucioni ushqimore dhe joushqimore.
Pagesa: Është motivuese dhe vendoset mbi cilesite dhe karakteristikat e kandidatit.

Aftësitë:
• Aftësi shumë të mira komunikuese
• Aftësi shumë të mira prezantuese
• Aftësi shumë të mira nëgociuese
• Aftësi analizuesë.
• Aftësi shumë të mira për të punuar në grup.

Aftësi të tjera:
• Njohuri të mira të gjuhës angleze ose italiane.
• Njohuri shumë të mira të paketes Microsoft Office.
• Të disponojë patentë automjeti të klasit B.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Email: [email protected] dhe [email protected]

Cel. : 0689072020


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


TOP DISTRIBUTION

Kompania jone eshte nje kompani e re dhe me ‘Know How-n’ e duhur per distribucionin e produkteve ushqimore. Objektivi kryesor i kompanise, është të krijojë një rrjet shitjesh të specializuar dhe të strukturuar ne menyrë profesionale për tregëtimin dhe shitjen e produkteve ekskluzive dhe te vecanta per tregun shqiptar ne sektorin ushqimor.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane - Durres, Km 11, Berxulle, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 45 03 877
  • Mobile: +355 68 907 2020

Profili i Kompanisë Kontakto TOP DISTRIBUTION në WhatsApp Punët aktive të kompanisë