Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 86405

Merchandiser

Tirane, Vlore, Kamëz, Shqipëri 11-03-2024 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Sistemues

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

11-03-2024

13-02-2024

---


Përshkrimi

Agro Blend Group shpall vakant pozicionin:

Merchandiser(Sistemuese) per Tirane, Kamez dhe Vlore.


Detyrat

  • Ekzekutimi i te gjithe elementeve te marketingut sipas udhezime te kompanise (Planogrma, materiale te perkoheshme marketingu);
  • Raportim mbi informacione te ndryshme nga pika e shitjes;
  • Rritja e interest te konsumatoreve duke raftuar produktet ne menyren e duhur;
  • Mirëmbani raftet e dyqaneve dhe inventarin (Produkteve te kompanise);
  • Ndërtoni marrëdhënie konstruktive me klientët.

Kualifikimet

  • Te kete aftesi te mira komunikimi;
  • Te jete energjik dhe i/e afte te punoje ne grup;
  • Te jete i/e besueshem dhe me integritet;
  • Te jete i/e afte per te menaxhuar kohën;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek emaili: [email protected] ose mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit  069 70 33 724 duke specifikuar pozicionin per te cilin interesoheni.


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
AGRO BLEND

AGROBLEND