Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Big Market

Big Market eshte rrjeti me I madh I supermarketeve shqiptare I cili ka filluar aktivitetin e tij në vitin 2000 si një market i vetëm në qendër të Tiranës, biznes i cili më pas u rrit në mënyrë të suksesshme, e u zgjerua në një rrjet të tërë.

Aktualisht Lideri i Supermarketeve numëron 20 aksionerë nga e gjithë Shqipëria. Mbi 1300 puntorë, 100 Supermarkete dhe 4 Hipermarkete në të gjithë Shqipërinë dhe vazhdon të rritet në...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr "Myslym Shyri", Nr. 00 Tiranë, Shqipëri
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 16-08-2021 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
16-08-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

MerchandiserRrjeti Big Market Tirane

Detyrat

 • Influencon në rritjen e shitjeve, dhe zgjerimin e tregut per produktet e kompanise ne zonen e tij duke mbajtur ne menyre sistematike marredheniet me klientet ekzistuese, duke kujdesur për raftimin prezencën, çmimet dhe skadencat e produkteve.
 • Ёshtë përgjegjës për raftimin në bazë të udhëzimeve të dhëna nga marketing apo drejtori i shitjeve.
 • Përgjigjet për hapësirën në rafte dhe përqindjen që duhet të zënë mallrat ekskluzive sipas marketeve.  
 • Monitoron ne terren ekzekutimin e promocioneve nese jane kryer ne menyren e duhur dhe sipas direktivave te paracaktuara, (klientet, sasite, zbritjet, datat e ekzekutimit, vendosja e produkteve).
 • Ёshtë përgjegjës për vendosjen e materialeve promocionale si dhe pikat e dyta të shitjes së bashku me vendosjen e çmimit në vend të dukshëm.
 • Ёshtë përgjegjës për marrjen e skadencave dhe zgjidhjen në kohë të tyre.
 • Jep informacion në lidhje me veprimtarinë e konkurrencës si dhe mungesat përkatëse në markete.  

Kualifikimet

 • Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes.
 • Te karakterizohen nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia.
 • Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja.
 • Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.
 • Te ruaj konfidencialitetin dhe te kete etike te larte profesionale.
 • Aftësi shume të mira komunikuese dhe negocimi.
 • Të jetë korrekt dhe i disiplinuar në menaxhimin e produkteve te Kompanisë.
 • Aftësi për të manaxhuar kohën. Mosha nga 25-40 vjec.
 • Njohuri shumë të mira të paketës Windows Office Package (Word, Excel, Power Point);  
 • Te kete eksperience te mepareshme ne pozicione te ngjashme.
 • Letra reference nga punedhenesit e meparshem.
 • Patente te tipt  B- kusht i domosdoshem  

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar në këtë pozicion pune,  Dërgo CV-në email: [email protected]
Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do te njoftohen per interviste.  


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".