Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
OADA & G (Birra Stela)

Tregtim me shumice e pakice te birres, pijeve freskuese e alkolike, detergenteve e mallrave ushqimore e industriale. Import - eksport e tregtim me shumice e pakice te artikujve industrial e ushqimor

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tiranë, Shqipëri 21-09-2018 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

OADA & G eshte kompani distribucioni me eksperience 20 vjecare ne tregun Shqiptar, e cila ka ekskluzuvitetin e shperndarjes se produkteve : Birra Stela , Cek Pilsener, American Cola, Uji Alpin,etj. Pozicioni i kerkuar : Menaxher

Paga te standartit bashkohor dhe mundesi per ngritje profesionale.

Kualifikimet

Kualifikimet / Kërkesat

-Mosha 25-35 vjec
-Arsimi i larte Ekonomik (Marketing ose Menaxhim)
-Aftesi drejtuese per makine.
-Pervoje pune ne distribucion 
-Gjuha e huaj (Anglisht)
-Njohje të mira në Marketing dhe të parimeve baze te shitjes, aftesi te mira komunikuese dhe bashkevepruese.
-Eksperience pune mbi 3 vjet

Shënime

Personat e interesuar te dergojne CV ne adresen : [email protected] si dhe [email protected]

*Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni do të njoftohen për intervistë.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë