448 Punë aktive

92398 Punëkërkues

5600 Punëdhënës

Posto punë
ose
Krijo/Shto CV


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
KMY

Kombinat i Mishit yzberisht ushtron aktivitetin e vet ne perpunimin e mishit, fabrike sallami dhe proshute, fabrike perpunim te mishit, frigorifer, magazinim etj. Ferma per blegtori, rritja e pules, rritja e derrit, rritja e viçit, qender grumbullimi per bageti. Ferma bujqesore per prodhim bujqesore, fruta-perime etj. Shitje me shumice e pakice, magazine, dyqane, supermarkete, bar-kafe, fast-food, restorante etj. Import-eksport te...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga 3 Deshmoret Yzberisht
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-09-2018
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inspektor shitjesh per rrethet

Detyrat

1. Organizon dhe ndjek mbarevajtjen e punës me agjentët e shitjeve neper rrethe
2. Gjetja e klienteve te rinj, lidhja e kontratave, ndjekja e marëdhënieve me ta
3. Identifikon dhe zgjidh shqetësimet/problemet e mundshme të klientëve
4. Harton planin promovues per produkte te caktuara per klient te ndryshem ose per komplet tregun
5. Kryen kërkime dhe analizon konkurrencën dhe kryen studime në lidhje me çmimet e produkteve konkurruese ne treg.

Kualifikimet

1. Diplomë e arsimit të lartë në fushën, preferohet ne fushen e ekonomisë dhe biznesit.
2. Dy ose më shumë vite eksperiencë pune në fushën e shitjeve me pakice/shumice.
3. Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe të dijë të bëhet pjesë e grupit dhe të punojë në grup.
4. Njohje të mira në Marketing dhe të parimeve dhe teknikave të reklamimeve, duke përfshirë sektorin e marketingut, rritjen e ofertës së produkteve, përfitimet nga shitjet.
5. Njohuri të mira kompjuterike, MS Office.
6. Aftësi për të bindur dhe për të ndikuar tek të tjerët.

Shënime

Nëse jeni të interesuar për këtë pozicion, ju lutem dërgoni cv-në tuaj me foto ne adresën: [email protected] & [email protected]
Ju lutem shënoni tek subjekti pozicionin per te cilin po aplikoni. Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen per interviste.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë