Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com



Tirane, Shqipëri 08-11-2021 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.




Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhere Zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-11-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Century 21 Metropol pjese e  Century 21 Albania me përvojë 13 vjeçare në tregun e pasurive të paluajtshme në Shqiperi dhe Ballkan, po kërkon të rekrutojë;

Menaxhere Zyre

Detyrat

  • Detyra e menaxheres është të asistojë stafin në ndërmjetësimin e transaksionit të shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një pasurie të paluajtshme.
  • Ndër të tjera menaxherja koordinon punën e stafit dhe asiston në ndërtimin dhe mbarëvajtjen e axhendës së tyre ditore.
 

Kualifikimet

Profili i kandidatit:

  • Paraqitje Serioze;
  • Arsimi i lartë;
  • Aftesi te shkelqyera komunikimi;
  • Aftesi te mira negocimi;
  • Aftesi te mira organizimi dhe menaxhimi te burimeve njerezore dhe kohes (axhendes);
  • Kane perparesi kadidatet me eksperiencë të mëparshme në menaxhim ose ne industri;
  • Të jetë bashkëpunues me të tjerët dhe me sens të mirë organizimi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Nese jeni te interesuar dergoni nje cv ne emailin e meposhtem: [email protected]


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.



Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".






Century 21 Metropol

Metropol Gd eshte nje kompani qe ka blere nje zyre franchise te Century 21 Albania me emrin Century 21 Metropol. Adresa: Rruga Ibrahim Rrugova, Ndertesa 22, Hyrja 30/1, 1001 Tirane, dhe ushtron aktivitetin e ndermjetesimit ne pasuri te paluajtshme,blerje,shitje,qira konsulence dhe menaxhim ne qytetin e Tiranes dhe me gjere.

INFORMACIONE KONTAKTI

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë