Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Remax Golden

Real Estate Agency that offers services in residencial and commercial properties. We are here to share our expertise - and to offer you the best advice possible. After all, we're talking about your home. Buy, Rent, Sale, Lease, Apartments, Lands, Villas, Office and Stores properties in Tirana and other cities of Albania. You will find everyone at REMAX Golden professional and ready to offer you simple and straight forward advice....

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana, Qender
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 682034340
  • Mobile: 682034340

Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-05-2021 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhere Zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-05-2021
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjencia imobiliare RE/MAX Golden, pjese e rrjetit me te fuqishem nderkombetar dhe kombetar RE/MAX ne fushen e pasurive te patundshme, shpall vendin vakant per menaxhere zyre.

Kanditatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

Te kene eksperence pune ne menaxhim klienti.
Te jene te afta te punojne ne grup.
Te jene zoteruese te anglishtes.
Te kene deshire per te mesuar.
Te jene te motivuara dhe entuziaste.
Te jene mbi 28 vjeç.
Te jene me banim ne Tirane.

Dega e kualifikimit nuk perben diference ne perzgjedhje.

Mundesi per rritje ne karriere dhe bashkepunim me nje staf profesionistesh. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, bazuar ne performancen vjetore.

Kualifikimet

Kane prioritet kandidatet qe:

Jane te komunikueshme - të jetë e aftë të menaxhojnë punen nen stres, t’i pergjigjet kerkesave te zyres dhe klienteve me korrektesi dhe pergjegjshmeri.

Kane aftesi bindese 
- të jetë bindëse në atë çka thotë, te kete informacion ne lidhje me tregun ne real estate.

Kane motivim per te mesuar – te rriten ne karriere dhe te zhvillohen profesionalishte.

Zgjidhin problemet 
- të reagojnë shpejt në përcjelljen e mesazheve dhe pergjigjen ndaj pyetjeve te klienteve, te jene energjike dhe pozitive, te kete fryme skuadre dhe te menaxhojne grupin.

Kerkojne pune afat-gjate – jane serioze dhe te pergjegjshme, jane te vetmotivuara dhe me vetbesim.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar këtu ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarat te dergojne cv me fotografi ne adresen e emailit:
e-mail:[email protected] 
Kandidatet qe do te perzgjidhen do te kontaktohen me email per orarin e intervistes.


Kujdes

Aktualisht ju nuk keni një CV të ruajtur në sistem. Për të aplikuar në këtë pozicion pune, ju mund të krijoni një CV të re ose të ngarkoni një ekzistuese në sistem, duke klikuar këtu.Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".